Manicure najlepszym sposobem na uzyskanie ładnych paznokci

Manicure jest zabiegiem, który ma na celu upiększenie wyglądu dłoni i paznokci. Manicure Lublin nadaje pożądany kształt paznokciom. Podczas całego zabiegu wycinane są skórki i inne niedoskonałości. Paznokcie są również dezynfekowane i czyszczone, w ten sposób przygotowuje się je do kolejnych etapów. W następnym kroku paznokcie malowane są lakierem bądź odżywką. Natomiast w dłonie wcierany jest odżywczy krem, który natłuści skórę. Z kolei w skórki znajdujące się przy paznokciach, wciera się pielęgnacyjną oliwkę, która je nawilży i odżywi.

Nowoczesne metody stylizacji paznokci

Manicure Lublin jest dedykowany każdemu, kto chce mieć piękne, zadbane dłonie. Spośród popularnych metod można wymienić manicure hybrydowy, żelowy oraz japoński i tytanowy. Pierwsza metoda gwarantuje uzyskanie ładnego efektu. Przy tym zabiegu stosowane są wyłącznie lakiery hybrydowe, które wyróżniają się żywymi kolorami, mocno napigmentowanymi. Z kolei manicure żelowy utwardza płytkę paznokcia. Stylizacja żelem pomoże przedłużyć naturalną płytkę paznokcia.

Manicure idealnym sposobem na wzmocnienie płytki paznokcia

Kolejna metoda, czyli manicure japoński jest dedykowana osobom, które chcą odżywić płytkę paznokcia. Dzięki tej metodzie, paznokcie wzmacniają się, nie łamią się i nie kruszą. Ostatnią metodą jest manicure tytanowy. Jest to innowacyjny sposób, który gwarantuje uzyskanie niepowtarzalnego efektu nawet przez 4 tygodnie. Zadbane i wypielęgnowanie paznokcie oraz dłonie stanowią piękną wizytówkę każdej kobiety.

Źródło informacji: https://idealmed.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *